Facebook
Youtube
LinkedIn

Idea nauki

IDEA S.P.E.A.K.

Global School to hub edukacyjny w którym słuchacze mogą w sposób przyjazny oraz swobodny rozwijać płynność swoich wypowiedzi. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w nauczaniu języków wiemy, że tylko dzięki odpowiedniemu zaangażowaniu i motywacji, można osiągnąć wymarzone rezultaty. W oparciu o te kryteria narodziła się idea, którą nazwaliśmy IDEĄ S.P.E.A.K. – zawierająca w sobie filozofię przełamywania w sobie własnych barier oraz entuzjastyczne podejście do nauki języków.

Sprawdzony sposób

Posiadamy praktyczną wiedzę jak skutecznie nauczać, jak dobierać materiał odpowiedni do poziomu słuchaczy, oraz jak ich zaangażować do aktywnego udziału w procesie szkolenia. Dzięki zespołowi fantastycznych, kreatywnych i pomysłowych lektorów udało nam się dotrzeć do wielu tysięcy osób, i umożliwić im opanowanie języka obcego do osiągnięcia stopnia pełnej satysfakcji.

Ludzie

Global School to ludzie – nasi słuchacze i lektorzy. Każdy z nich jest nieodłącznym elementem skomplikowanej układanki, doskonale odzwierciedlającej złożoność świata i jego różnorodność. Wiemy, że ludzie tylko wtedy są w stanie się porozumieć, gdy się rozumieją i gdy ze sobą rozmawiają – o rzeczach ważnych, jak i błahych, o sprawach wyjątkowych i o tych zupełnie zwyczajnych. W naszym zespole mamy samych interesujących, pozytywnych i otwartych na świat lektorów, którzy zachęcą słuchaczy do rozmowy, i przekonają ich, że nauka języków wcale nie musi być trudna. Naszym marzeniem jest, aby każdy w Global School odnalazł z innymi wspólny język.

Przeżycie

Zajęcia w Global School są tworzone z myślą o intelektualnym oraz emocjonalnym zaangażowaniu słuchaczy w rozmowę. Fundamentalną wagę przywiązujemy do tego, aby nasi słuchacze w sposób aktywny przeżywali emocje, które towarzyszą podczas konwersacji na dany temat. Słownictwo, pojęcia, oraz wyrażenia językowe dobieramy do konkretnych kwestii i konkretnych ludzi – dzięki temu, każdy z naszych słuchaczy może poczuć się w pełni zaangażowany oraz zmotywowany do dalszej pracy.

Komfort

Global School to nowoczesny i innowacyjny hub językowy z ogromnymi możliwościami edukacyjnymi. Tworzymy przyjazną, komfortową atmosferę zajęć, dzięki której rozwinięcie umiejętności rozmowy następuje w sposób intuicyjny i naturalny. Poprzez zaangażowanie naszych słuchaczy w temat rozmowy, tworzymy trwałe, emocjonalne reakcje wyrażane w języku obcym. Metoda ta daje błyskawiczne i trwałe efekty, sprawiając przy tym wiele satysfakcji.

Innowacja

To co wyróżnia Global School od innych szkół językowych, to pokonywanie barier przestrzennych i stawianie na rozwój nowoczesnych, mobilnych technologii. Dajemy możliwość prowadzenia lekcji w każdym miejscu, do którego dociera Internet (Wi-Fi lub LTE) - dzięki temu, zajęcia mogą odbywać się w domu, biurze, kawiarni, parku, plaży czy pociągu. Zajęcia realizujemy za pośrednictwem platform typu Zoom, Teams, Meets oraz innych. Oprócz zajęć online z lektorem na żywo, jesteśmy w stanie zorganizować szkolenia stacjonarne dla pracowników firm w dowolnej lokalizacji.

Wiedza

W Global School dajemy słuchaczom dostęp do potężnej biblioteki zasobów dydaktycznych renomowanych ośrodków edukacyjnych takich jak: Cambridge, Oxford, MacMillan czy Longman. Nasze kursy są dopasowane do szczegółowych potrzeb słuchaczy, ich poziomów oraz wymagań. Prowadzimy zajęcia z myślą o egzaminach certyfikacyjnych, testach maturalnych, rozmowach o pracę i wyjazdach zagranicznych. Pomagamy oswoić się z tematem rozmowy lub przygotować do prezentacji – naszym celem jest, aby nasi słuchacze byli pewnie siebie i swoich słów.

Platforma

Global School to owoc wieloletniej pracy i wymiany doświadczeń w nauczaniu języków obcych. To także nowy etap rozwoju naszej pasji do języków obcych, z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii. Tworzymy miejsce przyjazne słuchaczom, oferujące niespotykaną dotychczas możliwość prowadzenia konwersacji językowych w systemie całodobowym. Nasze kursy to połączenie elastycznych godzin zajęć z bogatym zapleczem edukacyjnym oraz ciekawymi i nietuzinkowymi lektorami. W Global School po prostu rozwiązujemy języki.